Doradztwo HR - HPS

KIM JESTEŚMY

Human Performance Solutions – Audit & Consulting jest firmą doradczą działającą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwa organizacyjnego od 2007 roku. Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu celów biznesowych dostarczając Im kompleksowych rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze działania ukierunkowane są na doskonalenie procesów organizacyjnych oraz ocenę i rozwój kompetencji pracowników.

NASZE WARTOŚCI

✓     Koncentrujemy na PERSPEKTYWIE KLIENTA – jego celach, środowisku biznesowym, w którym funkcjonuje, wyzwaniach, którym musi stawiać czoła. Nasze zróżnicowane doświadczenia pozwalają nam wyjść poza schemat standardowych rozwiązań.

✓     Ważny jest dla nas CZŁOWIEK, jako niepowtarzalna jednostka. Wyjątkowa ze względu na posiadany potencjał, ale również wartości, płeć czy rasę. Ludzie zajmują szczególne miejsce w naszych wartościach z dwóch powodów - po pierwsze dlatego, że nasze rozwiązania dotyczą funkcjonowania człowieka w organizacji, ich podmiotem jest pracownik. Po drugie często zajmujemy się oceną potencjału pracowników, spotykamy się z ludźmi w ważnych dla nich momentach kariery, wspieramy organizacje w ocenie kompetencji pracowników oraz planowaniu ścieżki rozwoju.

✓     Zależy nam na wysokich STANDARDACH PRACY. Rozwijamy swoje umiejętności, doskonalimy narzędzia, pracujemy nad wprowadzaniem nowych rozwiązań. Praca jest ważną częścią naszego życia i chcemy być dumni z tego, co robimy. Chcemy wyznaczać standardy pracy.

Nasze wartości - HPS

Nasz zespół to eksperci z obszaru oceny potencjału pracowników, którzy:

PASJA
pasjonatami w obszarze swoich specjalizacji i praca jest częścią ich stylu życia”.
UMIEJĘTNOŚCI

Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, wzajemnie inspirują się do rozwoju.

DOŚWIADCZENIE

Posiadają doświadczenia pracy zarówno w korporacjach, jak i firmach doradczych.

NARZĘDZIA

Pracują zarówno w oparciu o funkcjonujące na rynku komercyjne rozwiązania jak i autorskie narzędzia.

TEORIA I PRAKTYKA

Współpracują z czołowymi uczelniami wyższymi jak wykładowcy, łączą teorię z praktyką.

PSYCHOLOGIA

Nasz zespół stanowią psychologowie lub osoby z przygotowaniem psychologicznym.

Prywatnie łączą nas przyjacielskie relacje i wspólny system wartości.